КУПАЛЬСЬКЕ КОЛО!

23-25 червня на березі озера у с. Грузьке, Фастівський район, Київська область відбувся фестиваль Купальське Коло.

Волонтерська толока "ВиГРІБай"

Сьогодні на території "Яблунівського виробничого комплексу" відбулась перша волонтерська толока "ВиГРІБай", за участі "ВееТА. Страви переможців", які сушать все - супи, борщі, різні каші; фасують та передають на фронт і деокуповані території.

З ПОЧАТКУ РОКУ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВЩИНИ ВИНИКЛО 1339 ПОЖЕЖ – БРИФІНГ У КОВА (ВІДЕО)

З початку 2023 року в природних екосистемах на території Київської області виникло 1339 пожеж. Це на 268 пожеж більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив під час брифінгу начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Київській області Анатолій Врублевський.