➡️ Фастівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що введено карантинні обмеження щодо сказу тварин в с. Бузова, Дмитрівської сільської ради, Бучанського району та прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими і лісовими масивами в радіусі 10 км.

‼️ До загрозливої зони потрапили населені пункти Бишівської сільської територіальної громади, а саме: с. Осикове, с. Ясногородка.

‼️ ➡️ Нагадуємо, що головна ознака хворих на сказ тварин - зміна їх поведінки.

👆 Щоб уникнути небезпеки, дотримуйтесь правил утримання домашніх тварин:

✔️ охороняйте їх від укусів інших тварин;

✔️ регулярно робіть щеплення проти сказу домашнім собакам та котам, в тому числі сторожовим та мисливським собакам;

✔️ виводьте собак на прогулянку в намордниках та на повідку;

✔️ не заводьте собак і кішок заради забави, не виганяйте їх на вулицю.

🌿 У випадку зміни поведінки тварини негайно звертайтесь до найближчої ветеринарної служби.

✅ Пам’ятайте, що сказ хвороба невиліковна! Уважність та обережність у поводженні з тваринами, а особливо дикими та незнайомими, повинно бути головним правилом для людини.

🙏 Бережіть себе та рідних!