Перенесено виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

⚖️Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» до 5 травня передбачено щорічну разову грошову виплату ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. 🛡️Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» від 20 березня 2023 року No 2983-IX, яким передбачено перенесення дати виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. 💰Виплата буде проводитись до Дня Незалежності України. ✨За більш детальною інформацією звертайтеся до соціального захисту населення Бишівської сільської ради та в управління соціального захисту населення Фастівської районної військової адміністрації.

🛡️Відповідно до Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Київської області на 2023 рік, згідно із графіком проведення штабних тренувань з органами управління цивільного захисту субланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у 2023 році, 27 квітня 2023 року на території Бишівської сільської територіальної громади проведено штабне тренування. До участі в проведенні штабних тренувань були залучені керівний склад Бишівської сільської ради, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, структурні підрозділи сільської ради, підприємства, установи та організації різних форм власності та інші.  ✨Тематика ввідних завдань стосувалася порядку дій органів управління та сил цивільного захисту Бишівської сільської субланки Фастівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру, пов’язаної із наслідками застосування засобів ураження, під час яких відбулось руйнування багатоквартирного житлового будинку. 〽️В ході проведення штабних тренувань теоретично відпрацьовували поетапні дії щодо організації оповіщення та збору керівного складу органів управління та сил цивільного захисту, відпрацювали дії органів управління та сил цивільного захисту сільської ради з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру та захисту населення, з евакуації постраждалого населення, розглянули питання визначення обсягів збитків та забезпечення ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та захисту населення. 〽️По завершенню проведено підведення підсумків штабного тренування та визначено шляхи усунення надзвичайної ситуації.

Гружчанський старостинський округ Бишівської сільської ради продовжує добру справу - озеленення рідної землі.🌿 ✨25 квітня 2023 року жителі громади висадили 80 лип, цим самим зробили великий крок до відбудови України! Ми незламні 💙💛

Подяка учасникам, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

☢️До роковин Чорнобильської трагедії, за дорученням Бишівського сільського голови Івана РОЗНАЯ, начальник відділу соціального захисту населення Олександр НЕЧАЙ подякував учасникам, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та, ризикуючи власним життям, рятували від катастрофи не тільки України, а й всю Європу. І завдяки цим людям трагедія залишилася Чорнобильською, і не стала всесвітньою. ✨Щира подяка за героїчний вчинок!