⚖️Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» до 5 травня передбачено щорічну разову грошову виплату ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.
🛡️Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» від 20 березня 2023 року No 2983-IX, яким передбачено перенесення дати виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.
💰Виплата буде проводитись до Дня Незалежності України.
✨За більш детальною інформацією звертайтеся до соціального захисту населення Бишівської сільської ради та в управління соціального захисту населення Фастівської районної військової адміністрації.

Фото без описуЗакон України від 20 березня 2023 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань»