Старостинські округи Бишівської сільської ради проводять весняний благоустрій своїх територій

Заради досягнення спільної мети, благоустрою громади, старостинські округи Бишівської сільської ради проводять весняний благоустрій своїх територій. Бережімо чистоту нашої громади разом!

У КИЇВСЬКІЙ ОВА ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ВОЛОНТЕРІВ І ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ

21 квітня відбулося засідання Координаційної ради учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих при Київській обласній військовій адміністрації. У заході взяли участь голова Київської ОВА Руслан Кравченко, заступники голови КОВА Сергій Білецький, Жанна Осипенко, Віталій Власюк, керівництво структурних підрозділів адміністрації, т.в.о. голови Координаційної ради Ірина Гук, представники ветеранських і волонтерських організацій, які опікуються питаннями ветеранів та їхніх сімей.

Збагачення природного ресурсу Бишівської сільської територіальної громади

Міжнародний день Землі - це свято чистої води, землі й повітря. Цей день об'єднує людей, 🫶які привертають увагу до екологічних проблем нашої планети, захищають та зберігають дивовижні багатства нашої Землі.🌏

Дотримуйся правил під час паводків!

Фастівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією через весняне водопілля звертає увагу на підвищений ризик епідемічних ускладнень серед населення підтоплених територій.

Відкриття меморіальної дошки на честь Анатолія Терещенка

🕯️Сьогодні, 20 квітня, в селі Яблунівка Бишівської сільської територіальної громади  відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Анатолія Терещенка - воїна з села Яблунівка, що загинув 20 квітня 2022 року, захищаючи Україну від російської воєнної агресії.

Збережи планету - не використовуй штучні квіти!

❗❗❗ Шановні жителі Бишівської сільської територіальної громади, ❗переконливо просимо не використовувати 🚫 штучні квіти та вінки, а прибираючи на цвинтарі, висаджуйте та приносьте на могили живі квіти! Бережімо нашу планету!!! 🌏