ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 21.10.2023 року

ВІдповідно до інформації ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», 21.10.2023 року з 8:00 год до 20:00 год будуть проводити профілактичні роботи в населених пунктах Бишівської сільської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: с. Бишів (вулиці Гайок, Жданова, Новоселицька).

ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 19 та 20 жовтня 2023 року

Шановні жителі села Леонівка Бишівської СТГ! Відповідно до інформації ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», 19 та 20 жовтня 2023 року з 8:00 год до 20:00 год будуть проводитись профілактичні роботи в населеному пункті. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії в селі Леонівка по вулицях Бородіна та Набережна.

Особистий виїзний прийом громадян заступника голови Фастівської РДА

ОГОЛОШЕННЯ!!! 19 ЖОВТНЯ 2023 року з 10.00 год в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Чемерис Павло Сергійович! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 6-19-09, (04565) 5-14-44.

За придбання яких допоміжних засобів здійснюється компенсація витрат роботодавця? Роботодавець, який надав роботу людині з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує:

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ФАХІВЦЯМИ ПРИВАТБАНКУ

Шановні жителі Бишівської громади! З 18 жовтня 2023 року з 09:30 год до 17:00 год, та кожної 3-ї середи місяця, в мобільному пересувному Центрі надання соціальних послуг, за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22б буде проводитись прийом громадян фахівцем Макарівського відділення ПРИВАТБАНКУ.

ВІДНОВЛЕННЯ АВТОБУСНОГО МАРШРУТУ

З 16 жовтня відновлює свою роботу автобусний маршрут БИШІВ - ФАСТІВ. Час відправлення з центру села Бишів о 8:30 год, з міста Фастова о 15:00 год (з вокзалу). Відновлення рейсу стало можливим за сприяння голови Київської обласної військової адміністрації Руслана КРАВЧЕНКА.

КОМІСІЙНІ ОБСТЕЖЕННЯ ОБ'ЄКТІВ, ЯКІ ВІДБУДОВУЮТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ, СТАРТУВАЛИ З БИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, в Бишівській територіальній громаді проведено комісійне обстеження об’єкту, який відбудовується, а саме: дитячого садочка «Каштан». На початку березня минулого року внаслідок потрапляння ворожої ракети заклад було зруйновано.