З Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, депутати, громадські діячі вітаю вас з професійним святом – з Днем місцевого самоврядування.

Свято Святого Миколая

Сьогодні в Україні подвійне свято!

З Днем Збройних Сил України

Шановні захисники і захисниці України!

Волонтерська діяльність громади

Волонтери - це люди різного віку, різного статусу, різних можливостей, яких всіх об’єднує велике прагнення наблизити нашу Перемогу! В Бишівській громаді є дуже багато таких людей , які об’єднавши свої сили допомагають військовим.

Волонтерські спілки громади

У Міжнародний день волонтера варто відзначити волонтерську спілку "ЖІНКИ НАЦІЇ", в якій об’єдналися жителі села Мостище, та об’єднання «Жінки-українки» села Лишня.