Виїзний прийом фахівців Благодійної організації "Київське обласне відділення "Благодійний фонд "СОС "Дитяче містечко"

❕Шановні мешканці громади!  ☝️2 серпня в приміщенні Бишівського академічного ліцею, що знаходиться за адресою село Бишів, вулиця Захисників України, будинок 6, здійснюють виїзний прийом фахівці Благодійної організації "Київське обласне відділення "Благодійний фонд "СОС "Дитяче містечко". З 11.00 до 13.00 для дітей віком від 6 до 12 років буде проведено цікавий майстер та активні ігри на свіжому повітрі. 📎Також СІМ'ЯМ З ДІТЬМИ, які постраждали від війни організація надає гуманітарну допомогу ( сім’ї ВПО, сім’ї захисників, багатодітні, одинокі матері, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу). 📲Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +380957901445 з понеділка по п'ятницю з 9.00-18.00.