Сьогодні випускники 9 класів нашої громади отримали свій перший документ про освіту – Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти🎊

Дорогі випускники!  Сьогодні ви на порозі дорослого життя, дорога до якого починається зі школи.

Шкільні роки – це найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами та новими відкриттями пора, пора великих сподівань.

Попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя. Сьогодні ви будуєте своє майбутнє, а здобуті знання та вміння будуть тим безцінним багатством, яке слугуватиме вам усе подальше життя.

Пам’ятайте, що ваші успіхи – це вища нагорода тим, хто роками навчав вас мудрості, добра та любові.

Щира подяка та низький уклін усім педагогам за невтомну працю, любов до дітей, за непохитну віру у кожного учня, розуміння та підтримку.

Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята та побажання мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, Божого благословення та віри в краще майбутнє. Нехай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою успішного майбутнього нашої громади та всієї України!

З повагою, сільський голова Іван РОЗНАЙ