Сьогодні 14.06.2024 року відбулося друге засідання робочої групи по Комплексному плану просторового розвитку території Бишівської територіальної громади. Були представленні результати анкетування та обговорення СВОТ- аналізу.

СВОТ - аналіз був представлений у вигляді сильних та слабких сторін, можливостей та загроз, які були опрацьовані на основі анкетування.

Сильними сторонами в результаті опитування мешканці визначили:

- вигідне економіко - географічне положення громади;

- рівень забезпечення медичною інфраструктурою;

- рівень освіти в закладах освіти;

- сприятливі агрокліматичні умови та інше.

Слабкими сторонами на думку опитуваних є високий рівень безробіття, старіння населення, нестача кваліфікованих кадрів, стихійні сміттєзвалища, недостатня громадська ініціативність, відсутність зовнішніх інвестицій, інше.

Також в ході обговорення були визначені перспективи внесення територій в межі населених пунктів, опрацювання наявної містобудівної та землевпорядної документацій та інше.