Служба зайнятості пропонує безробітним та шукачам роботи професійну орієнтацію

💭Служба зайнятості пропонує безробітним та шукачам роботи професійну орієнтацію   ❇️Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання. Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування, проведення  професійного відбору та професійної діагностики. ☝️Профінформування Будь-який громадянин, який звернувся до Державної служби зайнятості, може отримати інформацію про сучасний світ професій,  їх зміст та вимоги до працівника, стан та перспективи розвитку ринку праці, підприємства та актуальні вакансії, послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню, види та форми професійного навчання, розвитку навичок та набуттю нових компетенцій. ☝️Профконсультування Допомога у виборі або зміні професії, виду діяльності з урахуванням індивідуально-психологічних характеристик, професійних інтересів, нахилів, стану здоров’я, особливостей життєвих ситуацій та потреби ринку праці. Індивідуальна профконсультація проводиться для осіб, які не мають професії, або для осіб які бажають змінити професію, отримати кар’єрну консультацію. За згодою особи послуги з профконсультування можуть супроводжуватися психодіагностичиним тестуванням. 👉Також, профконсультування передбачає проведення центрами зайнятості заходів щодо оволодіння громадянами навичками пошуку вакансій, складання резюме (відео-резюме), проведення співбесід з роботодавцем, кар’єрним консультуванням тощо. ☝️Професійний відбір Професійний відбір проводиться: • для відбору безробітних на профнавчання під замовлення роботодавця; • для відбору претендентів на вакантні посади на замовлення роботодавця. 💻Послуги з професійного відбору супроводжуються  профдіагностичним тестуванням. Особи мають можливість взяти участь в професійному відборі за рекомендаціями фахівців центру зайнятості та за власним бажанням. ☝️Професійна діагностика Комплекс послуг із виявлення та оцінювання індивідуально-психологічних особливостей, здібностей, інтересів, можливостей, навичок особи. ❇️Бажаючі мають змогу пройти професійну діагностику з метою вибору/зміни професії, виявлення здібностей, інтересів, навичок. Кваліфіковані фахівці проведуть консультацію та сформують рекомендації щодо побудови професійної кар’єри.   📲Також пройти онлайн тестування можна на безкоштовній Інтернет-платформі державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та її мобільній версії (www.profi.dcz.gov.ua). На Платформі розміщено комплексний профорієнтаційний тест та 10 тестів з діагностики "м’яких навичок".   За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Київського обласного центру зайнятості, Телеграм-канал онлайн підтримки Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій на наших:

З Днем Молоді!

🌟Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас. 👫Вітаємо з Днем молоді! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!  💫Мирного неба, здійснення мрій та бажань, здоров'я, сил і настрою, теплих і світлих, добрих і щасливих днів!💛

Просимо звернутися до КП "Благоустрій" для перепідписання договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

‼️ Шановні жителі громади! У зв'язку з необхідністю приведення договорів у відповідність до вимог чинного законодавства просимо вас звернутися до КП "Благоустрій" для перепідписання договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. 📞Телефон для довідки та передачі показників 093 051 68 58. 📄Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідвення за посиланням: https://byshiv-rada.gov.ua/publichna-informaciya-15-57-09-10-08-2023/?fbclid=IwAR1Z_LCwTWXv2F8nQk6P2avtJ4UvZIJu_hAmD9eqrsg1URQ4WrXpJxqTRG8

Інформаційна кампанія “Родинам захисників”

☝️Міністерство оборони України інформує про проведення інформаційної кампанії “Родинам захисників”, спрямованої на донесення інформації з алгоритмом комунікації у нагальних питаннях до сімей мобілізованих військовослужбовців. За вказаним посиланням розміщено три відеоролики з інфографікою за відповідною тематикою: https://drive.google.com/drive/folders/19Yu8qwqsV5NaeJIYey5mdKymPMCQ63rb?usp=drive_link/

Благодійна акція: "Історичними шляхами рідної землі"