😊Продовжується серія благодійних концертів у фундуковому саду!

💫19 серпня (субота), із 14:00 до 18:30, ми запрошуємо кожного відчути насолоду від гарної природи, чистого повітря та звучання різних інструментальних хітів.

✅У нашій програмі:

*14:00-18:00 - екскурсії на виробництво печериць; плетіння сіток; фіточаювання та створення травяних свічок від майстрині Ольги Ткаченко (м. Радомишль); майстер-клас і дегустацію живого хліба майстрині Яся Земик (м.Київ); вироби із солоими, глини та гончарний круг; ярмарка-продаж крафтових товарів та виробів; смачна їжа та напої.
*16:00-16:30 - виступ місцевих колективів "Кумасеньки" та "Ясен-цвіт", с. Ясногородка
*17:00-18:10 - концерт ансамблю гітаристок "ПАЛІТРА" (Булгакова Маргарита, Герасимчук Лілія, Світлана Пасенко), м.Київ.

🥮Наша родзинка - пироги з горіхами, маком та яблуками!

🍎Гайда на Маковий та Яблучний спас до Яблунівки!

👉Вхід 250 грн (30% на сухі супи для ЗСУ).
Дітям, пенсіонерам, військовим  та їхнім родинам безкоштовно!

Адреса: ПП "Яблунівські Печериці", с. Яблунівка, Київська область (49 км.від Києва).

#ВдячніЗСУ #концерт #відпочинок #КиївськаОбласть