Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо День Соборності

Насправді ця дата нагадує нам про дві важливі і взаємоповʼязані події в українській історії – проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки, тобто обʼєднання, українських земель. 105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу». А через рік цього ж дня, у 1919-му, УНР та Західноукраїнська Народна Республіка проголосили історичний Акт Злуки. Так обʼєдналися в одну державу українські землі, які до цього були розділені кордонами тогочасних імперій.

Інформуємо, що відповідно до розпорядження від 18.01.2023 №01-од «Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Бишівської сільської ради VIII скликання», позачергова двадцять сьома сесія Бишівської сільської ради відбудеться 19 грудня 2023 року о 14:00 годині в приміщенні Бишівської медичної амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б.