Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

Щорічна разова адресна грошова допомога сім’ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю за рахунок коштів обласного бюджету

Відділ соціального захисту населення Бишівської сільської ради інформує про те, що на території Бишівської  територіальної громади діє Київська обласна цільова Програма «Турбота» на 2021-2025 роки, яка спрямована на покращення якості життя незахищених верств населення громади, а саме сім’ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які зареєстровані та проживають на територіїБишівської територіальної громади.

ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 21.10.2023 року

ВІдповідно до інформації ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», 21.10.2023 року з 8:00 год до 20:00 год будуть проводити профілактичні роботи в населених пунктах Бишівської сільської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: с. Бишів (вулиці Гайок, Жданова, Новоселицька).