На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст

6 грудня виїзний прийом провели представники Макарівського відділу обслуговування громадян Пенсійного Фонду України в Київській області.

Під час проведення прийому громадян фахівці надали відповіді на питання призначення, перерахунку та виплат субсидії, пільг на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період, соціальне страхування, перерахунок та виплати пенсії, зміна способу виплати пенсій.

Відтепер виїзний прийом здійснюватиметься щосереди з 09:00 до 13:00 за адресою с. Бишів, вул. Київська, 22 б. Фахівці управління будуть надавати роз’яснення та консультації.

Така форма обслуговування допоможе мешканцям навколишніх сіл отримати необхідні консультації та вирішити пенсійні питання за місцем проживання, не звертаючись особисто до сервісних центрів.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном 067 759 95 40.