Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Адже саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди.

Кожного року цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою".

🏵️Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою, після чого викласти світлину в соціальних мережах із тематичними хештегами.

🌟Цьогоріч заклади освіти та культури громади, доєднались до флешмобу, тим самим

сприявши збереженню та відродженню українських традицій.

На зображенні може бути: 1 особа, дитина, усміхається, капелюх та текст «REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 6 людей, дитина та текст «9 ම V REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA»

💙Тож, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.