12 грудня 2023 року — 657-й день війни в Україні

Сьогодні в Україні відзначається День Сухопутних військ - це професійне свято встановлене Указом Президента, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, 18 жовтня 1997 року, щоб відзначити "заслуги Сухопутних військ України як найчисленнішого виду Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави".

Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах великої війни, захищаючи країну від російської ворожої навали.

Доземно вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності України.

Честь і слава незламним воїнам Сухопутних військ України. Молимося за кожного з вас. Безстрашні, загартовані, витривалі, сильні та професійні, першими зустрічають окупантів та дають їм відсіч, крок за кроком звільняючи українські землі. Безмежно дякуємо за віддану військову службу, мужність, стійкість, патріотизм та щоденні подвиги, заради українського народу.

Пишаємося захисниками України! Нехай Господь оберігає і захищає наших відважних воїнів! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою сільський голова Іван РОЗНАЙ, депутатський корпус Бишівської сільської ради та її виконавчий комітет