Сьогодні, 20 січня 2023 року в Бишівській сільській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації "Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 3222788300:03:007:0001, площею 10.5051 га по вул. Бишівська, 11 в с.Чорногородка Чорногородського старостинського округу Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області щодо розміщення комплексу виробничих та адміністративних будівель для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції ".

Під час проведення громадських слухань пропозицій та зауважень громадськості не надходило. Враховуючи представлені матеріали проєкту, що відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, ДБН, громадські слухання вважати такими, що відбулися.

Посилання на громадське слухання