ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 3222788300:03:007:0001 площею 10,5051 га по вул. Бишівська, 11 в с. Чорногородка Чорногородського старостинського округу Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області щодо розміщення комплексу складських, виробничих та адміністративних будівель для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції»  про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Бишівська сільська рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищезазначеної містобудівної документації.

Замовником детального плану території є Бишівська сільська рада Фастівського району Київської області. Розробник - ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ». Підставою для розроблення є рішення Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області від 18.11.2022 р. № 395-24-VIII.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо у приміщенні Бишівської сільської ради: вул. Київська, 48, с. Бишів, Фастівський район, Київська обл., 08072, та на офіційному сайті (https://byshiv-rada.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 28.12.2022 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 26.01.2023 року.

Відповідальна особа – Начальник відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища – Лазаренко Т. О.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у приміщенні Бишівської сільської ради за адресою: вул. Київська, 48, с. Бишів, Фастівський район, Київська обл., 08072, 20.01.2023 року о 16:00 годині.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки з кадастровим номером 3222788300:03:007:0001 площею 10,5051 га по вул. Бишівська, 11 в с. Чорногородка Чорногородського старостинського округу Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області щодо розміщення комплексу складських, виробничих та адміністративних будівель для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції