Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят! В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей, тому що він надихає нас на добро та дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій.

Святий Миколай завітав сьогодні й до дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, подарував їм радість, посмішки та солодкі подарунки, що передали представники Соціального відділу захисту населення Бишівської сільської ради від імені Бишівського сільського голови Івана Розная.

Шановні дорослі! Кожен з нас є своєрідним помічником Святого Миколая, тож поділимося своїм добром та любов’ю з ближніми, не обходьте увагою дитину, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно.
Хай добрий Святий здійснить наше спільне бажання і наблизить омріяну Перемогу, подарує здоров'я і сили нашим захисникам, вбереже дітей від лихої війни, а вам дасть терпіння з мужністю переносити усі незгоди. Добра і благополуччя вашим родинам!

Разом до Перемоги! З Днем Святого Миколая!