У ході підготовки чергової 26-ї сесії Бишівської сільської ради, 20 грудня 2022 року, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та реалізації державної регуляторної політики Бишівської сільської ради.

Комісія розглянула понад 25 питань порядку денного - важливих та актуальних для життєдіяльності Бишівської громади на наступний 2023 рік.

Був розглянутий проєкт бюджету Бишівської територіальної громади на 2023 рік. Над яким тривала робота, за участі Бишівського сільського голови Івана Розная, заступників голови Віталія Ключника та Олександра Цибенка, секретаря сільської ради Лесі Коби, начальника фінансового відділу Бишівської сільської ради Тетяни Потапович, опрацювано поданий проєкт бюджету сільської територіальної громади на 2023 рік з профільними відділами Бишівської сільської ради та представниками комунальних підприємств.

Як результат злагодженої роботи депутати ухвалили відповідні рішення з усіх питань порядку денного.