Дата: 03.10.2022 16:57

Десятки й сотні тисяч боєприпасів і вибухонебезпечних предметів забруднюють сьогодні територію України. Залишки ракет і снарядів, міни та гранати – це нова реальність, яка вимагає від дорослих і дітей нових знань.

Онлайн бібліотека «Спільнотека» допоможе малечі зрозуміти та засвоїти правила мінної безпеки. https://spilnoteka.org/

На цьому сайті ви можете безплатно завантажити матеріали ЮНІСЕФ, які допоможуть дітям запам’ятати правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Ігри, мультфільми, комікси та брошури з завданнями навчать як дітей молодшого шкільного віку, так і підлітків базовим принципам із мінної безпеки. Матеріали можна використовувати в електронному вигляді або роздрукувати.

UNICEF Ukraine