Як відправити адресну посилку рідним на щойно звільнені території?

Дата: 03.10.2022 16:52

Місто чи село, де живуть ваші рідні, звільнили від загарбників. Як допомогти близьким людям, котрі в таких умовах часто потребують найнеобхіднішого: продуктів харчування, ліків, предметів гігієни? Адже через тимчасову відсутність стабільної логістики люди не завжди можуть дістатися до міста, щоб придбати необхідні речі. Один з дієвих варіантів - звернутися до волонтерської організації, яка сформує гуманітарну допомогу для ваших рідних, або передасть зібрану вами посилку безпосередньо із рук у руки.

Детальніше про те, як передати адресну гуманітарну допомогу рідним на звільнені території в інфографіці.

УВАГА! Ця послуга абсолютно безкоштовна. Якщо з вас хтось вимагає гроші, зателефонуйте нам за вказаними у інфографіці номерами телефонів.

Повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України