Привітання з Днем народження

Дата: 25.09.2022 10:19

Щиро вітаємо з Днем народження спеціаліста загального відділу Бишівської сільської ради Лісніченко Ілону Володимирівну!

Ми вдячні Вам за відмінну роботу в команді, підтримку, розуміння та створення дружньої атмосфери. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги.
Міцного Вам здоров’я, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба над головою та перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив