Вітаємо працівників закладів дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 13:29

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів Бишівської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників дошкільної освіти!

Висловлюємо щиру подяку за професіоналізм, терпіння і мудрість, увагу до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, адже дошкільний вік — особливо важливий і відповідальний період, саме в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Зичимо вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості. Невичерпного творчого потенціалу, професіоналізму та успіхів! Хай кожен день повниться новою радістю і наближає нас усіх до перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив