Фото без опису

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами:
1 – онлайн
2 – з рук в руки


Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь-якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200 грн., 500 грн. або 1000 грн., а реципієнт допомоги (громадянин) отримує смс-повідомлення  з кодом. Реципієнт допомоги самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці та показує або диктує код отриманий в смс-повідомленні.

Допомога з рук в руки – це допомога, що доставляється самостійно благодіником або поштовим оператором. Благодійник самостійно обирає заявки, по яким хоче допомогти.

Платформа єДопомога доступна за посиланням

Допомогти іншим або попросити допомогу за посиланням