Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи с. Мостище

Дата: 11.05.2022 10:38

10-го травня інспекторським складом Фастівського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, а саме в селі Мостище Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управління звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та исхожих на них предметів, та у разі знаходження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».

Головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту
Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області
майор служби цивільного захисту