Привітання з Днем народження

Дата: 18.02.2022 09:30

Сьогодні, 18 лютого, святкує своє День народження секретар сільської ради та депутат Бишівської сільської ради VIII скликання - Коба Леся Петрівна!

Щиро вітаємо Вас та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай Ваше життя буде красивим та яскравим, як весна, сонячним і теплим, як літо, буде далеко до осені, а снігові хуртовини ніколи не проникають в душу! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив Бишівської сільської ради