Онлайн-нарада щодо заходів з профілактики отруєння бджіл

Дата: 17.02.2022 16:39

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, бджолярі Бишівської територіальної громади разом зі спеціалістами відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

На нараді йшла мова про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Дякуємо за організацію Лідії Литвин спеціалісту відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку, бджолярам Бишівської громади Володимиру та Павлу, пану Василю предавнику ТОВ "Агро-Холдинг МС".

Відео запис онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл за посиланням.

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.