З 09 лютого по 15 лютого 2022 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Василенка Юрія Івановича на посаду старости Ясногородського старостинського округу шляхом опитування жителів села Ясногородка.

Також буде проведена зустріч Василенка Юрія Івановича, кандидата на посаду старости Ясногородського старостинського округу, з жителями села Ясногородка, яка відбудеться 12 лютого о 10:00 в Будинку культури с. Ясногородка за адресою: вул. Київська, 33, с. Ясногородка.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі села Ясногородка, які є громадянами України, мають право голосу на виборах та зареєстровані у даному населеному пункті, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости.

Громадське обговорення проводиться з обов’язковим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».