Розвиток медицини громади - один з пріоритетних напрямків роботи Бишівського сільського голови Іван Рознай.

Як навчитися основам створення стратегії в системі охорони здоров’я нашої громади, сформувати ключові проблеми та шляхи їх вирішення?
Дізнаємося на тренінгу проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я» - Стратегія, фінанси, комунікації: як наблизити медичну послугу до жителів ОТГ.

Сьогодні, працівники КНП «Бишівський ПСМД» Барабаш Андрій Віталійович, Ступак Ірина Вікторівна, Головко Раїса Анатоліївна, Гаврилюк Світлана Іванівна, Бишівський сільський голова Іван Рознай разом з депутатом Бишівської сільської ради Юрієм Гринем на навчальному тренінгу проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я». Разом із командами Фастівської, Бориспільської, Баришівської та Гірської громад.