Щеплення від поліомієліту у Бишівській громаді

Дата: 08.02.2022 15:48

Поліо повернувся в Україну. Нещепленим дітям загрожує невиліковний параліч. Якщо на тлі пандемії COVID-19 у вашої дитини пропущене чи немає щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ), будь ласка, негайно зверніться до сімейного лікаря чи педіатра КНП "Бишівського центру ПМСД" надолужити пропущені щеплення. В Україні вакцинація проти поліомієліту є в переліку обов’язкових гарантованих державою щеплень, які можна зробити безоплатно відповідно до Календаря щеплень у закладах Бишівської територіальної громади:

Бишівська амбулаторія, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б
Гружчанська амбулаторія, за адресою: с. Грузьке, вул. Шевченка, 13Б

Шановні батьки! Ліків проти поліо не існує. Єдиним ефективним захистом від хвороби є вакцинація.

Центр громадського здоров'я МОЗ України