"Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України"

Дата: 18.01.2022 12:13

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад. На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.

Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір, вартий нашої підтримки.

Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів - на порталі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за посиланням

Відеоролик "Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України"