Сильний вітер та несприятливі погодні умови, вночі з 14 на 15 січня завдали значної шкоди населеним пунктам Бишівської територіальної громади.

Поривчастим вітром пошкоджені покрівлі житлових будинків, повалені дерева, частина населених пунктів громади залишилися без світла. Частково було розкрито шиферну покрівлю на дахах Бишівської сільської ради, Яблунівської та Козичанської гімназії.

Завдяки згуртованості, оперативності, спільними зусиллями та узгодженим діям Бишівського сільського голови Івана Розная, старост старостинських округів, керівників та працівників освітніх закладів, комунального підприємства, небайдужих жителів громади, наслідки негоди були усунені протягом доби.

Покрівлю Козичанської гімназії вже відновлюють, роботи проводяться підрядною організацією згідно договірних гарантійних зобов’язань за кошти виконавця.

Висловлюємо подяку: Миколі Андрійовичу Швидкому (за надану вишку), Василю Івановичу Невмержицькому, Тертичному Володимиру Григоровичу, Олександру Вікторовичу Сніжко, Анатолію Мангеру, Вікторії Сергіївні Родзін, Валентині Василівні Козлівській, Петровській Світлані Сергіївні.