Шановні аграрії, хлібороби, механізатори, агрономи, тваринники, майстри овочівництва та садівництва! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Висловлюю Вам шану та подяку, за забезпечення стабільного зростання агропромислового комплексу громади. Це свято дбайливих господарів, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність та сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

Дякую Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ