Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка

Дата: 19.11.2021 09:04

За кошти Обласного бюджету здійснюється капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка нашої Бишівської територіальної громади.

18 листопада 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай та начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Олександр Олександрович Цибенко відвідали місце ремонтних робіт.

Дякуємо за виділення фінансування цього проєкту з обласного бюджету для створення в громаді комфортних умов проживання, адже цього неабияк чекали мешканці сіл Горобіївка та Бишів.