Привітання з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 15:25

Шановні жительки та жителі Бишівської територіальної громади!

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. В цей день ми згадуємо доленосні події Помаранчевої революції та Революції гідності, і вшановуємо громадянський подвиг їх учасників, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Революція Гідності дала нам шанс змінити життя на краще та розпочати справжні перетворення в країні. Разом з тим вона змінила життя та бачення багатьох українців, згуртувала їх, народила справжніх патріотів. Але шанс на зміни дістався надто дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО та ООС, які власним життям заплатили за наше мирне та щасливе майбутнє. У пам'ять про тих, хто віддав своє життя за Незалежність України, за Свободу України, за наших Героїв!

Миру всім нам! Слава Україні! Героям Слава!