Медицина є одним з пріоритетних напрямків для роботи Бишівського сільського голови Івана Юрійовича Розная.

21 жовтня 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Рознай, директор Ткачова Ірина Володимирівна та заступник директора Барабаш Андрій Віталійович комунального некомерційного підприємства Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги» взяли участь в онлайн-заході для територіальних громад Київської області «Консультації з власниками закладів охорони здоров'я м. Києва та Київської області щодо фінансування та розвитку медичних послуг на території».

Змістовна і пізнавальна доповідь про індикатори якості надання медичних послуг Тетяни Бойко заступниці Голови НСЗУ та Наталії Коваленко радниці з питань фінансування системи охорони здоров’я проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» про електронні інструменти для фінансового планування.

Реалізовуємо на практиці нові знання в Бишівській амбулаторії.