Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

Вашій увазі інформація про проведення відкритих зустрічей з мешканцями та мешканками сіл Бишівської територіальної громади, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розпорядження Бишівського сільського голови Івана Розная №76 від 19 жовтня 2021 року, під час яких старости відзвітують про свою роботу перед жителями відповідного села. Заходи пройдуть з урахуванням карантинних обмежень.

26 жовтня о 10:00 год. в селі Осикове староста Дерев’янченко Оксана Миколаївна буде звітувати перед жителями села, біля Осиківського сільського клубу, за адресою: с. Осикове, вул. Горького, 5А.

27 жовтня о 10:00 год. в селі Лишня староста Дерев’янченко Оксана Миколаївна буде звітувати перед жителями села біля адміністративної будівлі, за адресою: с. Лишня, вул. Київська, 1-А.

27 жовтня о 10:00 год. в селі Яблунівка староста Козлівська Валентина Василівна буде звітувати перед жителями сіл біля адміністративної будівлі, за адресою: с. Яблунівка, вул. Миру, 1.

27 жовтня о 10:00 год. в селі Чорногородка староста Ступак Людмила Миколаївна буде звітувати перед жителями села біля адміністративної будівлі, за адресою: с. Чорногородка, вул. Ірпінська, 76.

28 жовтня о 10:00 год. в селі Козичанка староста Боярінова Олена Олександрівна буде звітувати перед жителями сіл біля адміністративної будівлі, за адресою: с. Козичанка, вул. Вишнева, 1.

28 жовтня о 12:00 год. в селі Ясногородка староста Кононенко Сергій Андрійович буде звітувати перед жителями села біля Ясногородського сільського будинку культури, за адресою: с. Ясногородка, вул. Київська, 33.