30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлі людьми, яка залишається проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й України. Нагадуємо Вам, що фахівці Макарівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості проводять прийом у Відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради першого та третього вівторка місяця з 9:00 до 13:00 год., контактний телефон: (04578) 5-16-59.

За оцінками Міжнародної організації з міграції, близько 260 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року - жінки, чоловіки й діти, мешканці сіл, містечок та мегаполісів, досвідчені та зовсім юні, з незавершеною шкільною освітою і з науковими ступенями. Немає єдиного портрета постраждалого. Ним може стати хто завгодно. НАВІТЬ ТИ. Пошир це відео. Нагадай друзям та родичам про правила безпечного працевлаштування і безпечної подорожі. А якщо влаштовуєшся на роботу, переконайся, що все безпечно: телефонуй на 527 — Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.