Проводяться роботи з ремонту доріг

Дата: 29.07.2021 14:03

Продовжуються роботи з ямкового ремонту струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільної дороги О 101311 Музичі - Грузьке на відрізку від с. Бишів до с. Яблунівка.

Сьогодні, 29 липня 2021 року, на місце проведення ремонтних робіт в село Яблунівка виїхали Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай та староста сіл Яблунівка та Леонівка Валентина Василівна Козлівська.
Після завершення робіт на цьому відрізку дороги, дорожники планують продовження ліквідації дорожніх ям на відрізку дороги с. Яблунівка до с. Чорногородка.

Шановні водії!
Звертаємо Вашу увагу та просимо Вас бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та дбати про власну безпеку та безпеку інших.