Шановні мешканки та мешканки!

Сьогодні, 28 липня 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом та керівництвом Бишівської сільської ради здійснив виїзний прийом громадян сіл Горобіївка, Лубське та Ферма Бишівської сільської територіальної громади.

У селі Горобіївка відбувся виїзний прийом громадян начальником відділу соціального захисту населення Нечаєм Олександром Володимировичем, начальником відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Лазаренко Тетяною Олександрівною, начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Цибенко Олександром Олександровичем та секретарем Бишівської сільської ради Кобою Лесею Петрівною, у зв’язку з відвідуванням Бишівського сільського голови Івана Розная наради з питання аварійного стану гідрологічних споруд (дамб) на території Обухівського та Фастівського районів у приміщенні Київської облдержадміністрації.

Бишівський сільський голова Іван Рознай разом з начальником відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Лазаренко Тетяною Олександрівною, начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Цибенко Олександром Олександровичем у селі Лубське провів виїзний прийом громадян мешканців та мешканок сіл Лубське та Ферма.

На зустрічі прийшли жителі та жительки сіл Горобіївка, Лубське та Ферма, яких турбували земельні та соціальні питання, робота з благоустрою. Звернення були передані для відпрацювання працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів Бишівської сільської ради.