28 липня 2021 року відбулася нарада у заступника голови Київської обласної державної адміністрації щодо питання аварійного стану гідрологічних споруд (дамб) на території Обухівського та Фастівського районів у Київській облдержадміністрації, за участю директора департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Король Галини Миколаївни, директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ткаліч Ганни Іванівни, директора департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Аксьонова Віктора Миколайовича, заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Коновалової Ніни Миколаївни, заступника голови Фастівської райдержадміністрації Тюріна Віктора Іванович, виконувача обов'язків голови Обухівської райдержадміністрації Сваричевського Ярослава Володимировича, Бишівського сільського голови Розная Івана Юрійовича, заступника Феодосіївського сільського голови Горіна Олександра Дмитровича.

На нараді обговорювали питання наслідків негоди 26 червня 2021 в селі Лишня, коли опади великої інтенсивності та тривалості в басейні р. Куделя спричинили паводок, внаслідок якого відбулося різке підняття рівнів води, збільшення витрат та швидкості руху води в річці, відбувся вихід води на річкову заплаву, що спричинила аварійні ситуації на шести водних об'єктах вище за течією річки в межах села Лишня Бишівської територіальної громади. Також, відбулося різке зростання рівнів води в ставку, що в с. Яблунівка Бишівської сільської територіальної громади, де, на даний час, проводиться ремонт мостового переїзду. В місці виконання робіт влаштовано ґрунтову перемичку (технологічна дорога), стік річки спрямовано в дві перепускні труби. В ході наради, було вирішено визначити балансоутримувача дамб та підготувати інформацію для подальшого опрацювання.