Чергування керівництва Київської обласної державної адміністрації у серпні 2021 року

Дата: 03.08.2021 18:54

Затверджений графік чергування керівництва Київської обласної державної адміністрації у серпні 2021 року, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку організації чергування керівництва Київської обласної державної адміністрації та керівників структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації на робочих місцях у святкові та неробочі дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, забезпеченням законності і правопорядку, затвердженого розпорядженням виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2016 року № 413, та з метою організації вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, забезпеченням законності і правопорядку.