Сьогодні, 3 серпня 2021 року голова Фастівської районної державної адміністрації Євген Олександрович Кабатов провів робочу зустріч з головами територіальних громад Фастівського району, яку відвідав перший заступник Бишівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Миронович Ключник.

Під час зустрічі учасники наради обговорювали ряд важливих питань, зокрема про підсумки виконання місцевих бюджетів за I півріччя 2021 року, завдання щодо розбудови інфраструктури та соціально-економічного розвитку громад, питання соціального захисту населення, охорони здоров'я тощо.

Вислухавши проблемні питання голів територіальних громад та обговоривши шляхи їх вирішення, Євген Олександрович подякував всім присутнім за плідну конструктивну співпрацю.

Фастівська Районна Державна Адміністрація