Графік прийому відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради

Дата: 28.07.2021 09:22

Шановні мешканці та мешканки Бишівської територіальної громади!

Інформуємо Вас, що Відділ соціального захисту населення Бишівської сільської ради проводить прийом громадян та громадянок за адресою: с. Бишів, вул. Захисників України, 9 (вхід з лівого боку Будинку культури).

Прийом документів від громадян для призначення пільг, субсидій, державних допомог та ін. здійснюється по середах.

Режим роботи:
Понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
Обідня перерва з 13:15 до 14:00
П’ятниця - архівний день без прийому громадян
Субота та неділя - вихідні

Конт. телефон: +38 066 976 1338

Надагуємо Вам, що старости сіл (крім с. Бишева, с. Горобіївка, с. Лубське та с. Ферма), у межах своїх повноважень, мають право подавати документи до відділу від Вашого імені для отримання соціальної допомоги! Ви маєте можливість не їхати та не витрачати свій час, а звернутись до старост своїх сіл!