Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом Бишівської сільської ради, 27 липня провів виїзний прийом громадян у селах Козичанка, Нові Опачичі, Грузьке та Весела Слобідка.

На особистому прийомі голова зустрівся з жительками та жителями, які звернулися до нього з різних питань, а саме: надання медичних послуг, проведення вакцинації, ремонт доріг, робота комунального підприємства «Благоустрій», забезпечення вуличного освітлення та вивозу сміття, тощо.
Жодне зі звернень не залишаться без уваги, всі питання будуть відпрацьовані та передані працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів.

Під час прийому фахові коментарі надали начальники виконавчих органів Бишівської сільської ради: Потапович Тетяна Анатоліївна - фінансовий відділ, Лазаренко Тетяна Олександрівна - відділ з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Цибенко Олександр Олександрович - відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку, Нечай Олександр Володимирович - відділ соціального захисту населення.