Сьогодні, 26 липня 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом та керівництвом Бишівської сільської ради, здійснив виїзний прийом громадян сіл Яблунівка, Мостище, Чорногородка Бишівської сільської територіальної громади.

Під час особистого прийому мешканці та мешканки громади отримали роз'яснення й відповіді на порушені питання Бишівським сільським головою: соціально-побутові, транспортні, медичні, освітні та проведення вакцинації мешканців сіл. Працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів голова дав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

Нагадуємо, згідно з графіку виїзних прийомів, завтра, 27 липня 2021 року, відбудеться виїзний прийом громадян Бишівської сільської територіальної громади:
з 9:00 до 11:00 год. - с. Козичанка та Нові Опачичі, за адресою: с. Козичанка, вул. Вишнева, 1
з 12:00 до 14:00 год. - с. Грузьке, за адресою: с. Грузьке, вул. Брусилівська, 2
з 15:00 до 17:00 год. - с. Весела Слобідка, за адресою: с. Весела Слобідка, вул. Київська, 14-в