Над Лишнею пронісся буревій

Дата: 26.06.2021 21:32

Сьогодні, 26 червня, в селі Лишня, внаслідок буревію та великої кількості опадів прорвалися дамби, були розмиті під’їзні шляхи, та сильний вітер на своєму шляху ламав дерева.

Оперативно на місце подій виїхали виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін, Бишівський сільський голова Іван Рознай та староста сіл Лишня та Осикове Бишівської сільської ради Оксана Дерев‘янченко.
Трактором було очищені русла для сходу води. Зламані дерева були прибрані. Рух транспорту відновлений.
На місці працює газова служба, яка проводить детальне обстеження газопроводу.

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають, що ускладнюються великою кількістю води, яка досі сходить та не дає можливість обстежити ділянки пориву та визначити обсяг подальших робіт.