Засідання четвертої сесії Київської обласної ради VIII скликання

Дата: 14.06.2021 21:09

10 червня 2021 року відбулося засідання четвертої сесії Київської обласної ради VIII скликання.
Одним з важливих рішень сесії КОР, став проєкт рішення Київської обласної ради «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 050-01-VІІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік».
Більшістю голосів депутати підтримали виділення коштів на Бишівську територіальну громаду за проектами, які були виготовлені протягом 2020-2021 рр., а саме на:
- Капітальний ремонт даху Гружчанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" та Козичанської гімназії;
- Реконструкція мереж вуличного освітлення в с. Бишів ТП-413, ТП-104, ТП-485, ТП-353, ТП-581, ТП -138;
- Капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ  I-III ступенів в с. Бишів;
- Капітальний ремонт будівлі комунального закладу "Ясногородська гімназія - освітній центр";
- Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка.

Висловлюємо подяку всім депутатам за рішення на засіданні сесії Київської обласної ради щодо виділення коштів по даним об'єктам. Бишівська сільська рада працює над виготовленням наступної проектної документації.